Halı yıkama ciddi bir iştir ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Doğru teknikler kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemleri iyi sonuç vermez. Bu nedenle firma seçerken oldukça dikkatli olmalısınız.2011  yılında kurulan firmamız halı yıkama sektöründe güven ve kaliteyi bir arada tutarak halılarınızda temizliğe uzanan yolda en yakın tercihinizdir.    Halılarınız sizlerden gelen mail veya telefon ile evinizden alınır. Firmamıza  gelen halılar öncelikle özelliklerine göre ayrılır. Tür ve özellikleri en ince detayına kadar tesbit edilir. Farklı özelliklerdeki halılar farklı ortamlarda yıkanır. BEYOĞLU HALI YIKAMA’da halılarınız eğitimli teknik elemanlarca özenle yıkanır. Kurutma alanlarında güneş ışığı görmeden  kurutulduktan hemen sonra ambalajlanır. Kurutma odamızda halılarınız askıda kurutulur. Asla katlanmaz ve deforme edilmez. Desenleri bozulmaz. Ambalajlanmış halılar üst üste bindirme yapmadan, ezilmeden aracımıza yerleştirilir. Tertemiz bir şekilde tekrar adrese teslim edilir. Halılarınızda Temizliğe Uzanan yolunuz BEYOĞLU HALI YIKAMA dır.

VİZYONUMUZ

Adresinizden gelip aldığımız halılarınızı profesyonel ekibimizle ve teknik ekipmanlarımızla yıkamak , en uygun şartlarda kurutulduktan sonra en kısa zamanda teslim edilmesini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Halılarınızı temizlerken özelliklerine göre ayrılıp temizlenmesinde ve halılarınızın temizliğinde çağın gereklerini yerine getirerek en donanımlı bir şekilde en doğru hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmatır.

Web Tasarım : İdeal Patent